Maandoverzicht – Oktober 2016

En alweer een nieuwe maand om! Het ging heel snel, ik heb voor m’n gevoel echt niks gedaan en ook de halve maand niet meegekregen. Maar serieus ook, in mijn herinnering was het echt vorige week nog 1 oktober! Misschien komt het omdat ik ook een deel van de maand ziek, zwak en misselijk geweest ben. Dan lijkt de tijd altijd wat sneller te gaan.

Uiteindelijk deed ik natuurlijk niet echt helemaal niks en ik heb ook nog best wat foto’s gemaakt, vooral na het typen van dit hele maandoverzicht kwam ik tot de conclusie dat ik bést wel productief was! Grappig, want zo had ik dat nog niet ervaren voor het schrijven hiervan.

Waar ik ook achter kwam was dat deze maand een maand vol katten was. Echt, er zitten overdreven veel katten foto’s en kat gerelateerde dingen in dit maandoverzicht!

Hier is eerst nog een foto van vorige maand. Deze foto is gemaakt door mijn vriend en ben ik daardoor vorige maand vergeten, omdat hij dus niet in mijn camera upload lijst staat. Ik vond hem te leuk om niet te laten zien. Dit is namelijk de eerste keer dat Scarlett echt volledig op eigen initiatief op me komt liggen. Ze kruipt wel eens naast me, maar ze is totaal geen schootkat en komt nooit vanzelf op je liggen. Tot deze foto dus. Zoals te zien is aan mijn hoofd was ik erg blij/verbaasd achtig.

maandoverzicht-oktober-1

 

Binnen een week deed ze het nogmaals, alleen dan iets minder op me en iets meer naast me. Alsnog té lief. Ik kan hier zo gelukkig van worden. Crazy cat lady much.

maandoverzicht-oktober-2

 

Op 4 oktober ging ik bij mijn vriendin Ingrid langs. Ze zou eerst bij mij komen, maar dat kwam toch niet zo handig uit voor haar uiteindelijk. Dus kwam ik bij haar omdat mijn auto dubbel zo snel is als haar busverbinding. Beetje gemeen qbuzz. Ik kreeg een super leuk cadeau van haar. Namelijk dit ding wat je in je auto kan plakken. Hoewel ik die dingen meestal vrij stom vind, kende ik deze nog niet. En de tekst slaat zo erg op mij dat dit gewoon in mijn auto moest. Dus voortaan rijd ik supertrots rond en hoop ik dat mijn kattenliefde overal verspreid wordt.
Dankjewel Ingrid! ♡ Echt een super leuke verrassing!

maandoverzicht-oktober-3

 

Op 5 oktober gingen we eten bij mijn schoonfamilie. Mijn schoonmoeder had overdreven veel en lekker gekookt (drie verschillende soorten vlees en verschillende groentes!) en het was erg gezellig en super lekker! Ook vertrouwde haar kat mij eindelijk en mocht ik hem voor het eerst sinds ooit echt aaien! Mijn schoonmoeder kan alles met deze kat, bij anderen is hij alleen vaak een beetje angstig. Een hele eer dus om deze kleine te mogen aaien. Een week vol kattenliefde was dit! Dit is hem, kleine Ramuh.

maandoverzicht-oktober-4

 

Diezelfde dag kreeg ik ook mijn zilver nagellak binnen. We waren alleen erg laat thuis dus kwam ik de dag erna er pas aan toe om het te testen. Dit deed ik uitgebreid en ik schreef zelfs nog een review die diezelfde dag nog online kwam. Hier te lezen.

maandoverzicht-oktober-5

 

Deze maand ging ik ook actief bezig met dingen die ik leuk vind om te doen. Zo ben ik weer begonnen met lezen. Echt als in, ik ben meerdere uren per dag een boek aan het lezen. En heb deze maand drie boeken gelezen. Dit doe ik omdat ik het leuk vind, maar ook omdat ik graag meer wil leren over hoe boeken, verhalen en verschillende schrijvers in elkaar zitten. Dus ik let niet alleen op het verhaal maar ook op de schrijfstijl. Zo las ik deze maand twee soortgelijke boeken van twee verschillende schrijvers. En de verschillen in schrijfstijl waren enorm! Toch hadden ze wel overeenkomsten en kreeg ik zelfs een beetje het idee dat de ene schrijver de ander als voorbeeld had genomen. Wat ik ergens ook wel enigszins logisch vond, want wie wil nou niet schrijven als Stephen King?

maandoverzicht-oktober-6

 

Hoezo die interesse in schrijfstijl zul je misschien denken. Nou, mijn moeder tagde mij op Facebook onder een schrijfwedstrijd. En dat leek me best wel leuk. Dus ging ik bezig met schrijven. De bedoeling was dat je een spannende intro schreef van 150 woorden. Maar 150 woorden is echt veel te weinig voor mij. Uiteindelijk had ik een spannende intro van 173 woorden. Alsnog 23 teveel. Ik weet nog niet of ik mee doe. Lees: of ik 23 woorden kan schrappen. Maar leuk om weer eens met een ‘boek-verhaal’ bezig te zijn. Ik heb dit wel eens eerder gedaan maar liep uiteindelijk vast en vergat het.

Scarlett helpt altijd graag met lezen. Of eigenlijk vind ze de bewegende papieren vooral erg leuk. Ik vind het altijd wel schattig.

maandoverzicht-oktober-7

 

Op 16 oktober had ik een babyshower van mijn nichtje. Hoewel ik niks met baby’s heb en altijd een beetje ongemakkelijk word van dit soort dingen, vond ik het wel erg gezellig en ben ik natuurlijk super blij voor mijn neef en zijn vrouw. We deden leuke spelletjes en het was gewoon heel gezellig. Iedereen maakte een baby van klei, super grappig om te zien hoe iedereen iets totaal anders maakte. Op de foto hieronder zie je ze allemaal. Die van mij is groen en de rode rechts in het midden was de mooiste.

maandoverzicht-oktober-8

 

Op 17 oktober bestond mijn site 1 jaar. Ik voelde me meer jarig dan op een gemiddelde verjaardag. Ik kreeg zelfs felicitaties! Niet alleen deze van WordPress 🙂 Hoe leuk?!
Dankjewel! ♡

maandoverzicht-oktober-9

 

Op 19 oktober kreeg ik mijn echte mirror nails binnen! Dus niet de lak versie maar de poeder versie. Ik had en review beloofd, die komt ook nog steeds. Alleen blijkt het poeder lang niet zo makkelijk te werken als de YouTube filmjes je laten geloven. Dus ik heb nog even nodig om dit wat beter te testen. Hier alvast een voorproefje, ik maakte deze testfoto en was positief verbaasd over het resultaat! Op de één of andere manier vind ik dit echt een hele toffe foto. Eigenlijk hadden het nog stiletto nagels moeten zijn!

maandoverzicht-oktober-10

 

Op 20 oktober hadden we een gesprek bij de gemeente over de uitkering die we niet meer hebben. Bleek iemand de gemeente gebeld te hebben dat mijn vriend tijdens de uitkering zwart gewerkt zou hebben. Niet waar natuurlijk. En gelukkig geloofden ze ons ook toen we dat zeiden. Maar ik ben nog steeds erg benieuwd wie zo lullig dacht te moeten doen. Jammer dat ze dan niks doen met die valse tips. Je kunt dus gewoon iedereen vals beschuldigen zonder problemen.. Ik schreef er hier al een stukje over want het paste goed als antwoord bij een vraag. Lees hier.

Op 21 oktober ging ik bij mijn vorige collega langs. Toch leuk om ook nadat we beide ontslagen werden weer eens te spreken. We dronken koffie en hadden het weer gezellig zoals in de winkel, maar dan beter want we waren niet in de winkel. Ze heeft ook een hele leuke kat. Ik maakte deze foto en stuurde hem naar mijn moeder. Het is namelijk net een zusje van de kat van mijn ouders, zowel qua uiterlijk als gedrag.

maandoverzicht-oktober-11

 

Op 22 oktober vond ik het tijd om nuttig bezig te gaan. Ik heb nooit in mijn leven mijn foto’s gesorteerd, dus je kunt je vast voorstellen dat het een enorme klus en puinhoop was. Alles op één schijf. Duurt lang! Uiteindelijk duurde het geen vier en half uur, maar drie uur. En dit waren helaas niet alle foto’s. Dus ik moet hier nog meer mee bezig.

maandoverzicht-oktober-12

 

Tijdens het foto’s zoeken kwam ik veel van vroeger tegen. En daar haalde ik weer inspiratie uit voor een artikel. Wat ik vooral leuk vond voor mijzelf maar ook om te delen. Hier alvast een voorproefje. Het wordt z’n terug in de tijd, foto artikel. Dit ben ik toen ik een jaar of 5 was gok ik. Ook weer met een kat, want zo sta ik op alle foto’s van vroeger. Echt! Maar dat ga je nog wel zien als het artikel online staat.

maandoverzicht-oktober-13

 

De 26e kwam Ingrid alsnog hier langs. Gezellig gepraat, herinneringen opgehaald en veel met Scarlett geknuffeld, want die lag de hele dag gezellig bij ons. Geslaagde middag!

maandoverzicht-oktober-14

 

Ik bracht Ingrid later naar het station en reed zelf nog even langs de stad. En daar kwam ik deze liefferd weer tegen! De kat die vorige maand ook al in mijn maandoverzicht voorkwam! Ik vond hem op precies dezelfde plek en hij kwam meteen op me afrennen. Hij gaf kopjes en ik heb een paar minuten met hem zitten knuffelen. Het is niet een heel fotogenieke kat, hij is namelijk zo geobsedeerd door aandacht dat hij geen seconde stil staat en alleen maar kopjes aan het geven is.

maandoverzicht-oktober-15

 

Ondertussen was Scarlett los gegaan op de laptop oplader van mijn vriend en was die dus kapot. Hij gebruikt de mijne, maar ik begon het irritant te vinden. Dus zocht ik mijn oude laptop op. Ik weet niet wat irritanter was uiteindelijk. Een laptop met Internet Explorer, een niet werkend toetsenbord en geen opgeslagen wachtwoorden of één die het gewoon niet doet. Alleen het internet laten werken was al een opgave. Dus ik was er snel zat van. Uiteindelijk kreeg ik het wel voor elkaar om werkend internet te krijgen, alleen zat ik toen dus met Internet Explorer en geen enkele mogelijkheid om in te loggen ergens.

Sinds bij een deel mijn accounts laatst geprobeerd is in te loggen door iemand anders heb ik alle wachtwoorden veranderd in iets nieuws wat ik natuurlijk niet kan onthouden. Ik ben zo iemand die al sinds 2006 hetzelfde wachtwoord voor alles had, makkelijk doelwit voor hacking dus. Wel handig voor mij en ik had alles ingesteld op onthouden en automatisch inloggen. Super handig! Totdat je dus een andere computer hebt. Na 2 uur lang overal proberen in te loggen, wachtwoorden alweer opnieuw instellen in de hoop dan wel in te kunnen loggen was ik het echt he-le-maal zat. Ik kon nog steeds niet inloggen op DigiD en mijn wordpress account, want de één is gewoon een afschuwelijk iets van de overheid en voor WordPress heb ik een email gebruikt waar ik om de een of andere manier niet meer op kan inloggen (zelfs al heb ik daar het wachtwoord dus wel van!) En dus was ik na een hele dag van deze onzin nog geen steek verder, werd ik enorm boos op de situatie en gooide de laptop nog net niet uit het raam.

maandoverzicht-oktober-16

 

De 28e deed ik iets anders met mijn makeup. Het was helemaal niet de bedoeling, maar ergens gebruikte ik een andere kleur ofzo en toen was het ineens veel heftiger dan normaal. Niet erg, maar wel apart. Reden voor een selfie in elk geval. Niet de beste selfie, maar ik moet van mijzelf elke maand een foto van mijzelf maken. Leuk voor later namelijk.

maandoverzicht-oktober-17

 

Ook kwam Nuka die dag langs om te logeren. Scarlett was zo blij om hem weer te zien. En ik ben altijd blij om wakker te worden met dit uitzicht! Al komt het soms ook een beetje eng over om wakker te worden terwijl deze twee je intens aanstaren.

maandoverzicht-oktober-18

 

De hele dag draaien ze een beetje om elkaar heen, doen moeilijk om een slaapplek. Om vervolgens opnieuw moeilijk te doen wanneer de één ziet dat de ander een fijnere slaapplek heeft. Vannacht hebben ze me drie keer wakker gemaakt omdat ze telkens op elkaar gingen zitten. Ze wilden beide op het kussen naast mij slapen en dat paste niet. Ja, lastig.

Soms gaat het ook wel goed en dan krijg je dit.

maandoverzicht-oktober-19

 

Ook maakte ik het balkon deze dag nog winter proof. Ik was erg blij met het resultaat. Al mijn moestuintjes waren ondertussen uitgebloeid of dood gegaan, dus heb ik ze allemaal weggehaald. Veel beter, veel opgeruimder. Ik weet alleen nog niet helemaal zeker of ik het balkonscherm laat hangen, eigenlijk vind ik die extra privacy ook wel fijn.

maandoverzicht-oktober-20

 

De 29e ging ik naar de stad want ik had het boek van Mascha besteld bij de boeken winkel. Ik koop niet zo vaak boeken, maar naar deze was ik toch wel heel benieuwd. Ondertussen heb ik hem al uit. Ik ben er wel positief over. Ik las verschillende negatieve reacties waar ik mij wel een klein beetje in kan vinden, maar toch heb ik het boek met veel plezier uitgelezen. Links is haar eerste boek die ik al had, rechts is de nieuwe.

maandoverzicht-oktober-22

 

De laatste dag van de maand heb ik nog even weer Pokemon Go gespeeld. Ze hadden namelijk een speciaal event voor halloween waarbij je extra punten kreeg en er andere Pokemon te vinden waren dan normaal. Dat is best wel heel leuk! Verder speel ik het eigenlijk nooit meer. Ook kwam ik tijdens dit rondje alweer dezelfde kat tegen in de stad! Alweer op dezelfde plek. Maar hij sliep lekker dus ik heb hem met rust gelaten dit keer.

En dat was het weer voor deze maand. Achteraf meer gedaan dan ik gedacht had!

Ik maakte trouwens ook nog deze foto van Scarlett. Super grappig dit. Ik deed het ook al eens met Nuka en nu dus ook met Scarlett.

maandoverzicht-oktober-23

Ik noem het bunnycats.

Ik heb mijn hand achter haar hoofd en druk met mijn vingers zachtjes een beetje tegen haar oren vanaf de zijkant. Dan krijg je dit en ik vind het echt veel te grappig.

Mocht je ook een kat hebben die het niet erg vind als je dit soort domme dingen met hem of haar doet, maak please een foto met #bunnycat en deel het met me.

Wel alleen doen als ze het niet erg vinden, anders is het wel een beetje gemeen natuurlijk.

Ik deed het dus ook al eens met Nuka. Dit is al een tijd geleden, maar ik vind dit z’n leuke foto! Altijd wilde ik dit ook nog eens met Scarlett doen, maar die komt dus bijna nooit bij me zitten zodat ik dit kan doen zonder dat je mijn hand meteen ziet.

maandoverzicht-oktober-24

 

En dat was het dan weer voor deze maand!

Bedankt voor het lezen! ♡

Byee!

Byalien

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.